Zezwolenie na zamieszkanie na czas oznaczony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

Biuro Obsługi Cudzoziemców EUROPEOFFICE pomogło już wielu Cudzoziemcom w uzyskaniu karty pobytu czasowego lub stałego w Polsce. Uzyskanie karty pobytu to skomplikowana procedura która zajmuje co najmniej 2-3 miesiące.

Powierzając nam swoją sprawę uzyskania Zezwolenia na zamieszkanie na czas oznaczony unikną Państwo wielu stresujących sytuacji związanych z kompletowaniem i przedłożeniem wymaganych dokumentów i wniosków, a poprzez udzielenie nam stosownych pełnomocnictw oszczędzicie Państwo swój czas.

Błędy we wnioskach, niekompletne dokumenty bądź uchybienie terminów jakie określa kodeks postępowania administracyjnego może spowodować przedłużanie się procedury a nawet odmowę udzielenia karty pobytu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi EUROPEOFFICE prosimy o kontakt z naszym konsultantem pod numerem telefonu EUROPEOFFICE.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwala nadać każdemu zleceniu szybki tok; wszystkie terminy i wymagane dokumenty są przez nas sprawdzane i kontrolowane, a Państwa sprawa poprowadzona tak szybko jak tylko pozwolą na to regulacje prawne.