relokacja

Nasza działalność skupia się na pomocy cudzoziemcom/ expatom w szybkim odnalezieniu i zaaklimatyzowaniu się w nowym otoczeniu/kraju, poznaniu kultury i obyczajów.

Nawiązując współpracę z Firmami delegującymi swoich pracowników do Polski zapewniamy szeroki wachlarz usług począwszy od odbioru z lotniska, znalezieniu mieszkania po uregulowanie spraw urzędowo-administracyjnych.

Naszym celem jest aby wszystkie sprawy relokacyjne expata zostały błyskawicznie załatwione oraz aby on sam od momentu przyjazdu był dyspozycyjny w pracy oraz czuł się bezpieczny w nowym mieszkaniu.

Oferujemy naszym Klientom bardzo szeroki zakres usług relokacyjnych:

 
Zapoznanie z miastem
- odbiór z lotniska bądź innego umówionego miejsca ( dworzec autobusowy, stacja PKP),
- wręczenie pakietu powitalnego zawierającego: mapę Krakowa bądź przewodnik, informację o ambasadzie i użytecznych numerach telefonu takich jak : pogotowie, policja, szpital, taxi, informacja turystyczna etc., informację o pubach i najlepszych restauracjach,
- transport do apartamentu bądź hotelu.
- na życzenie Klienta oferujemy również całodniowe wycieczki orientacyjne, w których pokazujemy najbardziej interesujące i warte odwiedzenia miejsca, jak również bardzo przydatne w życiu codziennym centra handlowe, urzędy pocztowe, kina, miejsca kulturalno- rozrywkowe, parki, ośrodki sportowo-rekreacyjne i inne. Udzielimy pomocy w zakupie biletu okresowego MPK. W ramach wycieczki orientacyjnej zapewniamy również obiad lub kolację w tradycyjnej polskiej restauracji.
 
Znajdowanie mieszkania, apartamentu bądź domu
- po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami przedstawimy kilka wybranych propozycji na podstawie indywidualnych wymagań. Jeżeli początkowo nie jest możliwy kontakt osobisty nasze propozycje prześlemy pocztą elektroniczną. Mamy dostęp do wielu sprawdzonych o bardzo wysokim standardzie apartamentów w doskonałych lokalizacjach. Negocjujemy w właścicielami stawki czynszu oraz długość trwania umowy. W razie braków w wyposażeniu również staramy się negocjować ich uzupełnienie. Sporządzamy protokoły zdawczo odbiorcze oraz je dokładnie sprawdzamy. Po przeprowadzce do nowego domu oferujemy pomoc w instalacji Internetu, telewizji kablowej.
 
Opieka nad apartamentem
- w ramach tej usługi oferujemy Państwu cotygodniowe sprzątanie apartamentu wraz z wymiana pościeli i ręczników, na życzenie dostarczamy środki czystości, w razie jakichkolwiek awarii hydraulicznych, elektrycznych bądź innych udzielimy Państwu szybkiej pomocy.
 
Pomoc domowa
W razie potrzeby pomożemy Państwu znaleźć:
- opiekunkę do dzieci,
- gosposię domową,
- osobę sprzątającą.

Przedstawimy Państwu kilka kandydatek oraz ich referencje a także będziemy obecni w czasie spotkania z wybranymi przez Państwa osobami.

 
Spotkania biznesowe oraz bale dla dzieci:
Organizujemy
- bale dla dzieci, przyjęcia urodzinowe,
- spotkania biznesowe oraz konferencje,
- spotkania integracyjne.
 
Pomoc w założeniu konta bankowego
Udzielimy Państwu informacji na temat możliwości wyboru kont bankowych, o wysokości opłat i prowizji. Poinformujemy jakie dokumenty są potrzebne do otwarcia rachunku. Będziemy Państwu asystować w momencie zakładania rachunku w roli tłumacza.
 
Pomoc w znalezieniu szkoły dla dzieci
W razie potrzeby znajdziemy odpowiednia szkołę. Dostarczymy wszelkich informacji dotyczących wybranych placówek edukacyjnych oraz spis dokumentów potrzebnych przy zapisie do wybranej szkoły. Na życzenie będziemy Państwu towarzyszyć w całym procesie rozmów.
 
Usługi urzędowo administracyjne ( legalizacja pobytu)
Udzielimy Państwu wszelkich ważnych informacji na temat formalności imigracyjnych, pomożemy w przygotowaniu i skompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz złożeniu ich we właściwym urzędzie. Pomagamy w uzyskaniu takich dokumentów jak: czasowa lub zwyczajna karta rezydenta dla cudzoziemca i/lub jego rodziny, zameldowanie, uzyskanie numeru PESEL, NIP.